Kauno r. Raudondvario gimnazija

Erasmus + projekto "Healthier minds, smarter minds" dalyviai puikiai pasiruošę keliauja į ketvirtą projekto mobilumą Italijoje. Mūsų laukia savo verslo idėjos pristatymas. Lietuvos komandos dalyviai sukūrė stresą mažinančią apyrankę, jos pristatymą ir prezentacijas apie stresą, jo įtaką ir valdymą. 

2019 gegužės 12-17 d Kauno r Raudondvario gimnazijoje vyko trečiasis programos “Erasmus+” pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projekto “Healthier minds, smarter minds” 2018-1-ES01-KA229-051027_2  dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo mokinių ir mokytojų grupės iš Italijos, Ispanijos, Graikijos, Portugalijos ir Švedijos.  Atvykę mokiniai apsigyveno pas gimnazijos mokinius ir turėjo galimybę iš arti pasižiūrėti mūsų mokinių laisvalaikio praleidimo būdus, kultūrinius skirtumus ir panašumus.

Pirmąją susitikimo dieną su svečiais bendravo Kauno rajono švietimo vedėjas Jonas Petkevičius Raudondvario dvare. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti dvaro sales, medžioklės trofėjus ir paklausyti S. Navickienės pasakojimų apie Raudondvario dvaro svečius, istoriją ir jame vykstančius renginius. Po susitikimo dvare, svečiai keliavo į Raudondvario gimnaziją, kurioje buvo šiltai sutikti “Vėjo malūnėlio” šokiais ir    duona su druska. Po mokyklos apžiūrėjimo, projekto dalyviai žaidė susipažinimo žaidimus, o mokytojai tobulino IT gebėjimus kuriant projekto tinklapį.  Pirmąją  dieną dalyviai pabaigė ekskursijoje po Kauną. Visiems buvo smagu susipažinti su Kauno istorija, įžymiomis vietomis ir reikšmingomis  legendomis apie mūsų miestą.

Fondas

fondasbites

Fondas bitės
Gabių mokinių paramos fondas „Bitės“
 

Vyturys

v logo page 001
Vyturys Elektronines knygos

Tamo

Naudojames TAMO

Elektroninis dienynas 

Emokykla

 

emokykla logo

Kauno rajono savivaldybė

savivaldybe

Mykolo Romerio universiteto informacijos ištekliai

 

Švietimo ir mokslo ministerija

smm

Free Joomla! templates by Engine Templates