Kauno r. Raudondvario gimnazija

Mokytojai

KAUNO R. RAUDONDVARIO GIMNAZIJOS

MOKYTOJŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr. Pavardė, vardas Dalykas
1 2 3
1. Adomavičius Arvydas Technologijos
2. Bakanienė Julė Anglų kalba
3. Balčiūnienė Elvita Tikyba
4. Baltaduonė Laura Chemija
5. Blebaitė Regina Fizika
6. Ciegienė Dalė Anglų kalba
7. Čepienė Jolita Informacinės technologijos
8. Čibiras Romualdas Matematika
9. Daugėla Gintaras Kūno kultūra
10. Dimšienė Zina Dailė
11. Gilienė Solveiga Technologijos
12. Jurgutienė Vitalija Geografija
13. Juškienė Loreta Rusų kalba
14. Kalvėnienė Raimonda Psichologija
15. Kasparevičiūtė Monika Muzika
16. Kijauskienė Ramunė Biologija
17. Klinavičienė Vilma Kūno kultūra
18. Koževnikovienė Apolionija Lietuvių kalba
19. Kryžienė Lina Anglų kalba
20. Labuckienė Jūratė Istorija
21. Mačiulienė Asta Vokiečių kalba
22. Mačiulytė Daiva Etika/ rusų kalba
23. Maldaikis Virginijus Geografija
24. Meškauskienė Lina Matematika
25. Mickevičienė Jūratė Kūno kultūra
26. Mikalauskienė Simona Anglų kalba
27. Naujokienė Daina Matematika
28. Navickas Algirdas Istorija
29. Orantienė Zita Lietuvių kalba
30. Pikelienė Asta Anglų kalba
31. Prieskienienė Virginija Matematika
32. Stankevičius Rimas Neformalaus švietimo būrelio vadovas
33. Šidlauskienė Albina Lietuvių kalba
34. Turkuvienė Jovita Biologija/ žmogaus sauga
35. Urniežienė Vaida Lietuvių klaba
36. Vaitiekūnienė Janina Matematika
37. Vaitkienė Daiva Fizika
38. Večkienė Jolita  Lietuvių kalba
39. Vinciūnienė Albina Rusų kalba
40. Vitkevičienė Rasa Informacinės technologijos
41. Žekonienė Lina Lietuvių kalba
42. Žemaitaitienė Raimonda Istorija

Sveikinimai

Sveikiname Raudondvario gimnazijos Kulautuvos vidurinio ugdymo skyriaus IIIsg  klasės mokines – Augustę Pikelytę ir Gretą Petrauskaitę, laimėjusias respublikiniame lietuvių kalbos Kengūros Lyderių ture ir apdovanotas kelionėmis į užsienį.

Mokines konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Jolita Velžienė.


Sveikiname  IVag  klasės mokinį Matą Sabaitį (IV vieta), 7a klasės mokinę Poliną Vainer, IIIag klasės mokinę Giedrę Žičkevičiūtę, 6a klasės mokinį Gustą Zdanavičių, laimėjusius diplomus respublikiniame konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018".

Mokinius konsultavo informacinių technologijų mokytojos Rasa Vitkevičienė ir Jolita Čepienė


Sveikiname 8a klasės mokinį Andrių Šaboną, laimėjusį III - ąją vietą rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje.

Mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja Julė Bakanienė.


Sveikiname 8b klasės mokinį Matą Lankelį, laimėjusį Pagyrimo raštą respublikinio Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso ,,Bebras" I-ajame etape.

Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jolita Čepienė.


Sveikiname IIIg klasės mokinį Liną Janušauską, kuris laimėjo I vietą Kauno rajono informatikos olimpiadoje, surinkdamas 114 taškų iš 120 taškų,  ir vasario 5 d. kviečiamas į respublikinės olimpiados atrankinę dalį.

Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jolita Čepienė.


Sveikiname Ibg klasės mokinę Ugnę Čapaitę, kuri Aleksandro Stulginskio universiteto organizuotame verslo idėjų konkurse ,,Idėjų generatorius 2018" laimėjo antrąją vietą ir piniginį prizą. Ugnė pristatė savo idėją "Creative box"- draugiškas aplinkai mokyklines spinteles iš gofro kartono, kurių išorės bei vidaus dizainą gali susikurti patys mokiniai.


Sveikiname mūsų gimnazijos komandą,  laimėjusią Kauno r. prevencinio video filmuko konkurse ,,Mes ne tokie" diplomą ir taurę bei užėmusią II-ąją vietą Kauno apskrityje.


Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, laimėjusią III-ąją vietą 2018-2019 m.m. Kauno rajono gimnazijų sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybose.

Komandos nariai: Emilis Gelčys (6c), Lukas Strumila (6c), Justas Česas (6c), Dominykas Brazionis (6c), Gustas Zalatorius (6a), Balys Norkevičius (6a), Osvaldas Sidaravičius (5b), Kipras Skrodenis (5a), Naglis Vėlavičius (5a), Benas Šteinbergas (6b), Meiras Ražanauskas (5a) .             

Mokinius ruošė kūno kultūros mokytoja  Vilma Klinavičienė.


Sveikiname IVg klasės mokinį Taurą Gaulią, laimėjusį I vietą Lietuvos jaunųjų matematikų konkurse ,,Žiburys"  ir Ia klasės mokinį Karolį Domarką, laimėjusį III vietą.

Mokinius ruošė matematikos mokytojai Lina Meškauskienė ir Romualdas Čibiras. 


Sveikiname 6b klasės mokinį Tomą Šimkų, laimėjusį I vietą, ir 7b klasės mokinę Viką Strakauskaitę, laimėjusią III vietą bėgimo varžybose, skirtose Kauno rajono mero V. Makūno ir olimpiečio K. Orento taurei laimėti.

Mokinius ruošė kūno kultūros mokytojos Jūratė Mickevičienė ir Vilma Klinavičienė.


Sveikiname IV kl. gimnazistę Mariją Trofimišinaitę, dalyvavusią 2018 metų piešinių konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, ir tapusiai LAUREATE!

Mokinę ruošė rusų kalbos mokytoja Albina Vinciūnienė.


 

Fondas

fondasbites

Fondas bitės
Gabių mokinių paramos fondas „Bitės“
 

Vyturys

v logo page 001
Vyturys Elektronines knygos

Tamo

Naudojames TAMO

Elektroninis dienynas 

Emokykla

 

emokykla logo

Kauno rajono savivaldybė

savivaldybe

Švietimo ir mokslo ministerija

smm

Free Joomla! templates by Engine Templates