Kauno r. Raudondvario gimnazija

Mokinių priėmimas į gimnaziją

Priėmimo tvarkos aprašas

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424

„Mokinių priėmimo į Kauno rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas“

Aptarnaujama teritorija

Raudondvario gimnazijai priskirta aptarnavimo teritorija: Raudondvario seniūnijos Bernatonių, Biliūnų, Didvyrių, Dūmino, Kačiūniškės, Lomankos, Maksvos, Miškinių, Naujatriobių, Naujųjų Bernatonių, Raudondvario, Senųjų Bernatonių, Šilelio, Upytės kaimai, Netonių kaimo dalis. Užliedžių seniūnijos Romainių, Romainių Kaimelės kaimai, „Girios“, „Šilo“, „Šilelio“, „Traukupio“, „Upytės“, „Vopinės“ sodų bendrijos.

Mokiniai, gyvenantys gimnazijai nepriskirtoje aptarnavimo teritorijoje ar Kauno mieste tėvams (globėjams, rūpintojams) ir mokiniui pageidaujant gali būti priimti į Raudondvario gimnaziją tuo atveju, jei yra laisvų vietų.

Prašymų priėmimas

Jūsų dukra arba sūnus bus priimti į gimnaziją, jeigu parašysite prašymą iki vasario 28 d. Vėliau prašymai bus priimami, jeigu liks laisvų vietų.

Reikalingi dokumentai

Mokytis į 5 klasę:
1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje);
2. vaiko asmens dokumentas (gimimo liudijimas, asmens tapatybės kortelė arba pasas);
3. gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (einamųjų arba praėjusiųjų metų);
4. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

 

Mokytis į 6, 7, 8 klasę,

jei pageidauja mokytis nuo einamųjų metų rugsėjo 1 dienos:

1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje);
2. vaiko asmens dokumentas;
3. gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (einamųjų arba praėjusiųjų metų);
4. mokymosi pasiekimų pažymėjimas;
5. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos;

 

jei pageidauja mokytis prasidėjus mokslo metams:
1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje);
2. vaiko asmens dokumentas;
3. gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (einamųjų arba praėjusiųjų metų);
4. mokymosi pasiekimų pažymėjimą ir (ar) pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje;
5. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

 

Mokytis į 9, 10 klasę (I, II gimnazijos klasę):
1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje);
2. asmens dokumentas;
3. mokymosi pasiekimų pažymėjimas, jei atvyksta iš kitos mokyklos mokytis nuo einamųjų metų rugsėjo 1 dienos;
4. mokymosi pasiekimų pažymėjimas ir (ar) pažyma apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje, jei pageidauja mokytis prasidėjus mokslo metams;
5. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

6. gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (einamųjų arba praėjusiųjų metų); 

 

Mokytis į III gimnazijos klasę:
1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje), jei mokosi toje pačioje gimnazijoje;
2. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje), asmens dokumentas, pagrindinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimas ir individualus ugdymo planas, jei mokėsi kitoje mokykloje;
3. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

4. gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (einamųjų arba praėjusiųjų metų).

 

Mokytis į IV gimnazijos klasę:
1. prašymas (pildomas gimnazijos raštinėje );
2. asmens dokumentas;
3. individualus ugdymo planas ir mokymosi pasiekimų pažymėjimas;
4. sveikatos pažymėjimas (Forma Nr.027-1/A), kuris pristatomas iki rugsėjo 15 dienos.

 

Laukiame Jūsų!

Dokumentai priimami gimnazijos raštinėje: Atgimimo g. 1, Raudondvaris. Visais klausimais, susijusiais su mokinių priėmimu, prašome kreiptis į gimnazijos raštinę darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. arba teirautis:

Tel. (8 37) 549 633 - raštinė

Tel. 8 685 62 930 - direktorė

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sveikinimai

Sveikiname Kauno rajono 5-8 klasių  mokinių  lietuvių kalbos  olimpiados nugalėtojas: 6b klasės mokinę Viltę Vainauskaitę, laimėjusią  6 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą, ir 7a klasės mokinę Viltę Serebrinskaitę, laimėjusią 7 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą.

Mokines ruošė lietuvių kalbos  mokytojos Vaida Urniežienė ir Albina Šidlauskienė.


Sveikiname Kauno rajono 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiados ,,Mano laiškas rytojui“ nugalėtojus: IIIag klasės mokinį Matą Bagdoną, laimėjusį  11-12 klasių mokinių grupėje (konstrukcinės medžiagos) I-ąją vietą, ir IIIsg klasės mokinę Gretą Petrauskaitę (tekstilė, taikomasis menas; Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius) , laimėjusią 11-12 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą.

Mokinius ruošė technologijų mokytojai Daiva Sasnauskienė ir Arvydas Adomavičius.


Sveikiname Kauno rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojus: 5b klasės mokinį Aidą Motuzą, laimėjusį  5 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą, ir 6b klasės mokinį Beną Šteinbergą, laimėjusį 6 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą.

Mokinius ruošė matematikos mokytojos Daina Naujokienė ir Lina Meškauskienė.


Sveikiname Kauno rajono 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiados nugalėtoją, IIIsg klasės mokinę Augustę Pikelytę (Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius), laimėjusią  11-12 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą,

Mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja Jolita Velžienė. 


Sveikiname Kauno rajono mokinių chemijos olimpiados nugalėtoją, III ag klasės mokinį Liną Janušauską, laimėjusį  11 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą.

Mokinį ruošė chemijos mokytoja Laura Baltaduonė.


Sveikiname Kauno rajono mokinių matematikos olimpiados nugalėtojus: IV ag klasės mokinį Taurą Gaulią, laimėjusį  12 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą,  III sg klasės mokinį Timą Akelį (Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius),  laimėjusį 11 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą, III ag klasės mokinį Liną Janušauską, laimėjusį  10 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą, ir I ag klasės mokinį Karolį Domarką, laimėjusį 9 klasių grupėje III-iąją vietą.

Mokinius ruošė mokytojai: Lina Meškauskienė, Romualdas Čibiras ir Aidas Čeplevičius.


Sveikiname Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados nugalėtojus: III sg klasės mokinę Augustę Pikelytę (Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius), laimėjusią  11 klasių mokinių grupėje II-ąją vietą, ir I ag klasės mokinį Airidą Spirgį, laimėjusį 9 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą.

Mokinius ruošė biologijos mokytoja Ramunė Kijauskienė.


Sveikiname Kauno rajono meninio skaitymo konkurso nugalėtojas: IV bg klasės mokinę Urtę Širmulytę, laimėjusią 9-12 klasių grupėje I-ąją vietą, ir 7b klasės mokinę Rusnę Motūzaitę, laimėjusią 5-8 klasių mokinių grupėje III-iąją vietą.

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja Lina Žekonienė.


Sveikiname Raudondvario gimnazijos Kulautuvos vidurinio ugdymo skyriaus IIIsg  klasės mokines – Augustę Pikelytę ir Gretą Petrauskaitę, laimėjusias respublikiniame lietuvių kalbos Kengūros Lyderių ture ir apdovanotas kelionėmis į užsienį.

Mokines konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Jolita Velžienė.


Sveikiname  IVag  klasės mokinį Matą Sabaitį (IV vieta), 7a klasės mokinę Poliną Vainer, IIIag klasės mokinę Giedrę Žičkevičiūtę, 6a klasės mokinį Gustą Zdanavičių, laimėjusius diplomus respublikiniame konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018".

Mokinius konsultavo informacinių technologijų mokytojos Rasa Vitkevičienė ir Jolita Čepienė


Sveikiname 8a klasės mokinį Andrių Šaboną, laimėjusį III - ąją vietą rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje.

Mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja Julė Bakanienė.


Sveikiname 8b klasės mokinį Matą Lankelį, laimėjusį Pagyrimo raštą respublikinio Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso ,,Bebras" I-ajame etape.

Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jolita Čepienė.


Sveikiname IIIg klasės mokinį Liną Janušauską, kuris laimėjo I vietą Kauno rajono informatikos olimpiadoje, surinkdamas 114 taškų iš 120 taškų,  ir vasario 5 d. kviečiamas į respublikinės olimpiados atrankinę dalį.

Mokinį ruošė informacinių technologijų mokytoja Jolita Čepienė.


Sveikiname Ibg klasės mokinę Ugnę Čapaitę, kuri Aleksandro Stulginskio universiteto organizuotame verslo idėjų konkurse ,,Idėjų generatorius 2018" laimėjo antrąją vietą ir piniginį prizą. Ugnė pristatė savo idėją "Creative box"- draugiškas aplinkai mokyklines spinteles iš gofro kartono, kurių išorės bei vidaus dizainą gali susikurti patys mokiniai.


Sveikiname mūsų gimnazijos komandą,  laimėjusią Kauno r. prevencinio video filmuko konkurse ,,Mes ne tokie" diplomą ir taurę bei užėmusią II-ąją vietą Kauno apskrityje.


Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, laimėjusią III-ąją vietą 2018-2019 m.m. Kauno rajono gimnazijų sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybose.

Komandos nariai: Emilis Gelčys (6c), Lukas Strumila (6c), Justas Česas (6c), Dominykas Brazionis (6c), Gustas Zalatorius (6a), Balys Norkevičius (6a), Osvaldas Sidaravičius (5b), Kipras Skrodenis (5a), Naglis Vėlavičius (5a), Benas Šteinbergas (6b), Meiras Ražanauskas (5a) .             

Mokinius ruošė kūno kultūros mokytoja  Vilma Klinavičienė.


Sveikiname IVg klasės mokinį Taurą Gaulią, laimėjusį I vietą Lietuvos jaunųjų matematikų konkurse ,,Žiburys"  ir Ia klasės mokinį Karolį Domarką, laimėjusį III vietą.

Mokinius ruošė matematikos mokytojai Lina Meškauskienė ir Romualdas Čibiras. 


Sveikiname 6b klasės mokinį Tomą Šimkų, laimėjusį I vietą, ir 7b klasės mokinę Viką Strakauskaitę, laimėjusią III vietą bėgimo varžybose, skirtose Kauno rajono mero V. Makūno ir olimpiečio K. Orento taurei laimėti.

Mokinius ruošė kūno kultūros mokytojos Jūratė Mickevičienė ir Vilma Klinavičienė.


Sveikiname IV kl. gimnazistę Mariją Trofimišinaitę, dalyvavusią 2018 metų piešinių konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, ir tapusiai LAUREATE!

Mokinę ruošė rusų kalbos mokytoja Albina Vinciūnienė.


 

Fondas

fondasbites

Fondas bitės
Gabių mokinių paramos fondas „Bitės“
 

Vyturys

v logo page 001
Vyturys Elektronines knygos

Tamo

Naudojames TAMO

Elektroninis dienynas 

Emokykla

 

emokykla logo

Kauno rajono savivaldybė

savivaldybe

Švietimo ir mokslo ministerija

smm

Free Joomla! templates by Engine Templates